Teknoloji

GTA 6’ya Ekleneceği İddia Edilen Surfing Mechanic Hepimizi Heyecanlandırmayı Başardı

Çok uzun zamandır çıkmasını beklediğimiz ve son birkaç aydır duymadığımız Grand Theft Auto 6 hakkında artık farklı bir teorinin olduğu söylendi. Oyunda sörf mekanikleri yer alacak ve Rockstar çalışanları bunun için ayrı bir grup oluşturmuş durumda.

Grand Theft Auto 6 hakkında inanılmaz detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.

Çok uzun zamandır duyurulmasını beklediğimiz oyun tarihinin en değerli serilerinden biri olan Grand Theft Auto 6 için bu sefer farklı bir argüman ortaya atıldı. Söylentilere göre oyunda sörf mekanikleri de olacak.

Bir Twitter hesabının paylaştığı bilgiye göre 20 kişilik bir grup bu mekanik üzerinde çalışıyordu.

Rockstar Games’in üzerinde çalıştığı GTA 6 için ortaya atılan bu iddia, bir Twitter sayfası tarafından ortaya atıldı. Henüz kesin bir bilgi yok ancak oyunda sörf mekaniklerinin olacağı söyleniyor. Oyunda denizlerde aklımıza göre sörf yapabilecektik.

“Rockstar Games’in, yalnızca GTA 6’nın su fiziği üzerinde çalışan ve seride ilk kez sörfü başlatan 20 mühendisten oluşan bir ekip tuttuğu bildirildi.”

Bu mekanik oyun için çok küçük bir detay olabilir çünkü tüm zamanların en değerli oyunudur.

Bu argüman aslında oyunun geliştirme maliyetine kıyasla sönük bir özellik. Çünkü bir başka iddiaya göre oyunun geliştirme maliyeti tek başına 1-2 milyar dolara mal olacak ve bu da onu tüm zamanların en değerli oyunu yapmaya yetecek gibi görünüyor.

haber-yomra.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu